,,Dopřejte i svým zubům profesionální péči'

Stále více lidí již dnes - na počátku 21.století v České republice ví, co je náplní práce dentální hygienistky. V mnoha zemích s vysokou kvalitou stomatologické péče jako je například Švýcarsko nebo Holandsko, je po řadu desetiletí zubní péče bez účasti dentální hygienistky zcela nemyslitelná.

Náplní naší práce není pouze napravovat škody vzniklé v důsledku zanedbání každodenní péče a léčit následky zubního kazu. Cílem moderního zubní lékařství musí být prevence, předcházení vzniku onemocnění. A to nejen prevence vzniku zubního kazu, ale také onemocnění dásní.

Hlavní příčinou vzniku onemocnění závěsného aparátu zubů je totiž přítomnost zubního plaku obsahujícího obrovské množství škodlivých bakterií. Dle dostupných údajů přes 80% populace ve věku nad 35 let trpí chronickým plakem způsobujícím zánět dásní, který může přejít v obávanou parodontózu! Úvodní návštěvu zubní hygienistky a následné pravidelné návštěvy v intervalu 1-2x ročně doporučujeme většině našich nových i stávajících pacientů. Péče dentální hygienistky je určena každému, komu skutečně záleží na vlastních zubech záleží a chce si je zachovat zdravé a krásné po celý život!

 Naše ordinace dentální hygieny

 Poliklinika Horníkova 34, Brno - Líšeň

image
image

Poliklinika Brno - Líšeň
Horníkova 34
628 00 Brno - Líšeň
E-mail: dentalbrno@seznam.cz
Tel.: 602 882 575

 Zde nás najdete na Mapy.cz

 Poliklinika Karla Čapka 13, Šlapanice 

image
image

Poliklinika Šlapanice
Karla Čapka 13
664 51 Šlapanice
E-mail: dentalbrno@seznam.cz
Tel.: 602 488 781

Zde nás najdete na Mapy.cz